Monday, May 2, 2011


Soooo delicious but quite expensive!  All of this cost us about $10 so it will definitely not be something we do often but man, was it good (and only about a 10 minute walk from our apartment)!


Shelly said...

I wanted Krisy Kreme all the time when I was pregnant! But the closest one is 20 minutes from our house :(

Shannon said...

What a fun splurge!